Testowa e-Cukiernia

Menu

O nas

Testowa e-Cukiernia ZAPRASZA!

Dzięki serwisowi test.e-cukiernia.pl możesz szybko i bez problemu wysłać wybranej przez Ciebie osobie jej ulubiony wypiek. Chcesz wysłać komuś słodką niespodziankę? Tort urodzinowy? Tort imieninowy? Nic prostszego! Wystarczy, że wybierzesz stosowny tort okolicznościowy i wskażesz nam adres – my już dostarczymy go pod wskazany adres. W naszej ofercie znajdziesz słodkości na każdą okazję, w tym bardzo popularne torty dla dzieci. To najszybszy i najwygodniejszy sposób zamawiania wypieków cukierniczych. Zamówienia na torty z dostawą realizujemy w całej Polsce.

PYSZNIE

Świeże, regionalne składniki, oryginalne receptury, talent cukierniczy i pasja sprawiania słodkich i niespodziewanych przyjemności - to wszystko sprawia, że nasze produkty są wyjątkowe.

SZYBKO

Doręczymy zamówione słodkości pod każdy wskazany adres na obszarze Polski. Zamówione torty, ciasta i inne przepyszne produkty są zawsze świeże i smaczne. Cukiernia doręcza je zaraz po wypieczeniu.

TANIO

Gwarancja jakości doręczanych tortów-prezentów jest dla nas najważniejszą cechą charakteryzującą naszą działalność. Wszędzie współpracujemy tylko z najlepszymi cukierniami i cukiernikami.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW! Zamów tort! Doręczenie na terenie całej Polski. Najwyższa jakość usług na najsłodsze okazje. Zamów teraz!